Ana içeriğe atla

Yüksek Lisans ve Doktora Yapmak İsteyenler

Üniversitemizde yüksek lisans ve doktora yapabilir, eğitim sürecinizde grubumuza katılabilirsiniz. Bilgi için grup üyelerimiz sayfasından yapmış olduğumuz araştırmaları inceleyebilirsiniz. 

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde lisansüstü eğitim yapan grup üyelerimiz kendi ihtiyaçlarına göre, birlikte kararlaştırdığımız dersleri alarak ders dönemini tamamlar, sonrasında ise egzersiz ve spor psikolojisi alanında tez hazırlar.

Motivasyonu yüksek olan lisansüstü öğrencilerimiz bilimsel araştırmalara katılma imkanı da bulmaktadır. Böylece, grup üyelerimiz  ideal bir bilimsel araştırma ve uygulama deneyimi kazanmaktadır. 

Lisans Öğrencileri

Akademik faaliyetlerle mümkün olan en erken zamanda tanışarak bilimsel bir bakış açısı kazanmanın önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, egzersiz ve spor psikolojisi alanındaki bilimsel araştırmalara ilgi duyan, bu alandaki bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen üniversitemiz lisans öğrencileri bizimle iletişime geçebilirler. Yeterli motivasyon, zaman, bilgi ve becerisi bulunan öğrencilerimiz ekimize katılabilirler.

Diğer Kurumlardaki Araştırmacılar

Karşılıklı olarak ilgi duyabileceğimiz, egzersiz ve spor psikolojisi alanındaki bilimsel araştırma ve faaliyetlerinizde bizimle birlikte çalışabilirsiniz.

Email: espal_tr@yahoo.com
 
Sosyal medya hesaplarımız:

dddd